Agjencia Zhurnal.mk

Majlinda vesh fustanin më të bukur, kaq seksi po duket ajo

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo. Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Majlinda nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe atraktive.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...