Agjencia Zhurnal.mk

Makina del nga rruga e përplaset me murin, humb jetën 34 vjeçari

Gjrokastër, 11 tetor- Një tjetër aksident tragjik është shënuar gjatë mesnatës në aksin nacional Gjirokastër-Tepelenë, ku një 34 vjeçar ka humbur jetën.

Aksidenti ka ndodhur në në rrugën e lagjes “Gërhot”, ku një automjet tim “Benz” ka humbur humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur në krah të rrugës.

Si psaojë ka humbur jetën shtetasi J.L., 34 vjeç, I cili ndodhej si pasagjer ndërsa është plagosur drejtuesi I mjetit shtetasi E.H., 33 vjeç, I cili ndodhet në spital.

Sipas policisë aksidenti ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë tej normave të lejuara.

Ndërkohë në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...