Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Makina del nga rruga, humb jetën vozitësi 25 vjeçar

Zhurnal Ads

Shkup, 5 dhjetor – Gjatë ditës së djeshme (04.12.2020) diku rreth orës 23:30 minuta në autostradën Kumanovë-Shkup në afërsi të fshatit Agino Sello, një makinë e tipit “Mercedes”, me targa të Shkupit e drejtuar nga S.T. nga fshati Agino Sello, për shkaqe të panjohura ka dalë nga rruga.

Pas aksidenti vozitësi dhe bashkudhëtarët e tij janë dërguar në Qendrën Klinike “Nënë Tereza” në Shkup, ku tek vozitësi S.T. mjekët kanë konstatuar vdekjen, ndërsa tek personat e tjerë lëndime të rënda trupore. Në vendngjarje është kryer hetim nga Prokurori publik dhe ekipi hetimor i Ministrisë së Brendshme.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

VIDEO/ Heroinë, kanabis e kapsula metadoni, arrestohen 2 shpërndarësit e drogërave në Korçë, procedohen 7 ‘klientë’ (EMRAT)

S.B.

Armiqësi familjare në Austri, prangosen dy persona nga Maqedonia

admin

Pse më shikon shtrembër?! Si filloi përleshja fizike e më pas një i vrarë dhe dy të plagosur

admin

Tentuan të rihapin lokalin pas mbylljes nga inspeksioni, arrestohen tre persona në Mitrovicë

Z H

Një vajzë gjashtë vjeçare e ka humbur jetën në një aksident trafiku

T E

Gjendet i vdekur roja e një lokali në Ferizaj, Policia jep detaje

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...