Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Makina me targa greke përmbyset në anë të rrugës në Xibrakë, shpëton mrekullisht çifti

Një aksident është regjistruar sot në aksin kombëtare Elbasan-Librazhd, ndërsa të plagosur ka mbetur një çift.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Xibrakë. Gazetari Fatmir Popja raportoi për ‘BalkanWeb’ se një automjet tip ‘Toyota’ me targa greke është përmbysur anës rrugës. Automjeti ka përfunduar në një kanal por fatmirësisht ka shpëtuar mrekullisht një çift që ndodhej në të.

Policia po heton për shkaqet e aksidentit, ndërsa të dëmtuarit janë transportuar për në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Postime të ngjashme

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për veprën penale “trafikim me njerëz”

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një 26 vjeçar te i cili janë gjetur 44 pako me marihuanë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...