Agjencia Zhurnal.mk

Makina përfundon në kanal në aksin Korçë-Pogradec

Aksident në aksin Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Sovjan.

Mësohet se një mjet ka dalë nga rruga duke perfunduar në kanal dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit.

Paraprakisht dyshohet se shkak për këtë aksident të jetë shpejtesia e lartë dhe aksi i ngrirë per shkak të motit të paqëndrueshem ditën e sotme i cili është karakterizuar nga rreshje intensive dhe me ere, ç’ka ka krijuar edhe ngrica në rrugë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...