Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Makina përplas për vdekje një 64-vjeçare

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Përparim.

Sipas policisë, 43-vjeçari E.S., banues në Durrës, duke drejtuar mjetin tip “BMW”, ka përplasur këmbësoren shtetasen Xh.B., 64 vjeçe, banues në Librazhd.

Për shkak të plagëve të marra, 64-vjeçarja ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan, për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Postime të ngjashme

11.700 vaksina Pfizer mbërrijnë në Shqipëri

N E

Ogerta Manastirliu: Janë vaksinuar 6 mijë gra e vajza të sektorit fason

N E

Kapen 400 kilogram kanabis me vlerë 4 milion euro nga policia shqiptare

N E

Skënder Brataj: Masat kufizuese do të hiqen gradualisht

N E

Në 24 orët e fundit nuk ka patur asnjë shtrim në Spitalin Infektiv në Shqipëri

N E

PD reagon pas raportit për drogën: Lufta ndaj krimit dhe politikanëve të lidhur me krimin ia vlen

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...