Agjencia Zhurnal.mk

Makina përplas për vdekje shqiptarin në Itali (Foto)

Rimini, 16 janar- Një shqiptar humbi tragjikisht jetën pasditen e së mërkurës në Rimini të Italisë, pasi u përplas nga një automjet.

Viktima është një 63-vjeçar, i cili u përplas nga një automjet. Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, mësohet se po ecte në anë të rrugës, kur makina e mori përpara duke e hedhur disa metra tutje.

Sipas mediave fqinje, përplasja ishte mjaft e fortë, duke e lënë shqiptarin të vdekur në vendin e ngjarjes., raporton klan.al

Autoritetet policore ndaluan drejtuesin e mjetit, që mësohet se ishte nën shok nga ngjarja dhe nisën hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...