Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Mala” nga Samanta Karavella vjen me këtë datë

Samanta tregon kohën e publikimit të këngës së re.

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Me anë të postimit të fundit, artistja ka bërë të ditur se kënga e saj e re publikohet më 23 qershor bashkë me videoklip.

“Mala”, mban titullin kënga e re e Samantës, të cilën e paralajmëroi me anë të një videoje të shkurtër në Instagram.

“MALA /Premierë 23.06.2021”, shkruan artistja.

Ndryshe, projekti i fundit nga Samanta Karavella mbetet “Emnin tem”, të cilin e publikoi në muajin maj.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe për fansat e saj.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...