Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Malësorja e mamit”, Emina s’mund të ishte më krenare se kaq për rrënjët e saj

Emina Cunmulaj ka folur gjithmonë me krenari origjinën e saj shqiptare. Edhe pse jeton prej shumë vitesh në Shtetet e Bashkuara, modelja i kushton një rëndësi të veçantë traditave dhe zakoneve shqiptare.

Tashmë është nënë e dy vajzave, dhe shpeshherë poston në rrjete sociale momente kur iu mëson vogëlusheve gjuhën shqipe. Së fundmi, modelja ka postuar një video të së bijës, të veshur me kostum tradicional.

“Malësorja e mamit! Duke iu mësuar miqve të saj në shkollë për kërcimet popullore shqiptare,” ka shkruajtur me krenari Emina krahas videos. Cunmulaj  ka treguar se është shumë e lidhur me rrënjët e saj dhe se e viziton vendlindjen sa më shpesh të jetë e mundur./Living

Postime të ngjashme

Genta Ismajli me dedikim për të ëmën në Ditën e Nënës: Ti je bota ime, faleminderit për gjithçka që ke bërë

S.B.

Për deklaratën e Feros rreth klikimeve, reagojnë edhe producentët ZzapnChriss: Sa poshtë ke rënë, nuk po të shohim fare

S.B.

Ermal Fejzullahu, Ghetto Geasy dhe Majk të mërkurën sjellin këngën e re

S.B.

Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli i rikthehet punës dhe duket në formë të mahnitshme

S.B.

Modelja ruse, Ariana Lirey bën tatuazh fytyrën e Don Xhonit

S.B.

Fansat akuzojnë Princin Charles për mospërfshirjen e Meghan Markle në postimin e ditëlindjes së Archie

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...