Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Malishevë, persona të panjohur vjedhin një kasafortë me ari dhe para

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vjedhjes që ka ndodhur ditën e diel në Malishevë.

Policia njofton se në një shtëpi është vjedhur një kasafortë, ku në të raportohet të ketë pasur ari dhe para, transmeton Telegrafi.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se person atë panjohur kanë depërtuar brenda në shtëpinë e tij. Sipas ankuesit nga shtëpia i është marrë një kasafortë në të cilën ka pasur para te gatshme dhe sasi ari”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Më tej në raport thuhet se në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policore dhe është bërë ekzaminimi i vendit të ngjarjes.

Postime të ngjashme

​Bekim Jashari: Vetëm të bashkuar jetësojmë amanetin e dëshmorëve

T E

Vdes profesori i njohur Zejnullah Gruda

T E

Aksident në rrugën Ohër – Strugë, humb jetën një person

T E

PZAP-ja miraton pjesërisht ankesën e një kandidateje boshnjake

T E

Rifat Jashari: Nëse është nevoja, prapë jemi të gatshëm me këta meshkuj çka i kemi me iu përgjigj Serbisë

T E

Edhe Lirije Kajtazi akuzon për manipulim votash

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...