Agjencia Zhurnal.mk

“Malli për nanën” kënga më aktuale nga Kole Oroshi dhe Gjon Ukaj

“Mka marrë malli për nanën time ju o shoktë e mi që mka rriturr me shumë mundime veç ta shoh me sy..”. Këto janë disa nga vargjet e këngës së vjetër shqiptare që dy djemtë artistë e kanë rifreskuar në coverin e tyre dhe përshtatur mjaft mirë. Por flasim për këngëtarët Kole Oroshi dhe Gjon Ukaj të cilët sapo kanë sjellë këtë super këngë aktuale edhe për mallin e gjithësecilit për të takuar nënën, sidomos e djemve artistë që jetojnë në kurbet. Kënga që ia vlen ta dëgjoni mban titullin ” Malli për nanën” punuar në IB Studio e Mix&Master nga Marenglen Boja e gjeni në kanalin e GMusic. Kë se ka marrë malli sot në këtë pandemi për më të dashurën nënë?!.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...