Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Maluma dhe Carlos Rivera lansojnë duetin “100 Anos”

Maluma erdhi më ndryshe në këngën e re.

Ylli latin, Maluma, sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “100 Anos”.

Kësaj radhe, artisti vendosi të bashkëpunojë me Carlos Riveran, ndërsa këngës ia shoqëruan edhe klipin.

Për dallim prej këngëve të tjera të këtij artisti, kësaj radhe Maluma erdhi në një stil më ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...