Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Man Utd dhe Juventus konsiderojnë shkëmbimin Pogba – Ronaldo

Cristiano Ronaldo mund të rikthehet në Manchester United.

Manchester United është i interesuar për transferimin e Cristiano Ronaldos nga Juventus, raporton portali italian Calciomercato, transmeton lajmi.net.

Red Devils po ashtu konsiderojnë që në ofertë për rikthimin e portugezit në Old Trafford të përfshijnë edhe mesfushorin Paul Pogba.

Reprezentuesi francez kërkohet po ashtu nga ish klubi i tij duke i hapur rrugë mundësisë së shkëmbimit me Ronaldon.

Ronaldo ka kontratë me Juventusin deri në verën e vitit 2022 por së fundmi kanë filluar spekulime se ai mund të largohet nga Torino, pas përfundimit të këtij sezoni.

Postime të ngjashme

Salah bën thirrje të ndalen vrasjet e të pafajshmëve në Palestinë: Mjaft është mjaft

Z H

Mbaron sezoni për Ibrahimovicin, vëmendja te Kampionati Evropian

Z H

Manchester City fiton kampionatin, Guardiola: Sezoni më i vështirë

Z H

Laport merr nënshtetësinë, do të luajë për Spanjën

Z H

Busquets beson se lufta e Barcelonës për titullin në La Liga ka mbaruar

Z H

Reali humb Mendin deri në fund të sezonit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...