Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Manastirliu: Aty ku lind jeta, me kujdesin e pashembullt të stafeve mjekësore

Në këtë situatë pandemie e cila ka krijuar probleme për shumë familje, ka edhe momente që të mbushin me energji pozitive. E tillë mund të konsiderohet një foto e publikuar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu sa jep shpresë, të krijon ndjesinë e reflektimit.

“Me kujdesin e pashembullt të stafeve tona mjekësore aty ku lind jeta, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Manastirliu bashkangjitur fotos. Në përballje më COVID-19 miliona qytetarë janë prekur nga kjo sëmundje, ndërsa të tjerë nuk kanë mundur ta fitojnë betejën.

Me kujdesin e pashembullt të stafeve tona mjekësore aty ku lind jeta, ju uroj një javë të mbarë🙏🏼

Posted by Ogerta Manastirliu on Monday, December 28, 2020

Postime të ngjashme

Riatdhesimi i shqiptarëve nga Siria, Çuçi: Prej dy ditësh ndodhem në Beirut, do e finalizojmë me sukses këtë operacion

T E

Programi politik i PD dhe aleatëve/ Yuri Kim takon Bashën: SHBA pret kandidatë të pastër nga partitë

S.B.

Një ditë pas marrëveshjes me PD, Bamir Topi jep dorëheqje e parevokueshme nga drejtimi i FRD-së

S.B.

Vaksinohen për COVID-19 bluzat e bardha në Berat, Rama: Pranvera, periudhë vaksinimi intensiv. Përfshijmë dhe ushtrinë dhe studentët e infermierisë

S.B.

“902 mijë zgjedhës me karta apo pasaporta të skaduara”/ KQZ: Të infektuarit aktiv me COVID mund të mbeten pa votuar

S.B.

‘Rinovoni kartat e identitetit’, apeli i Metës: Verifikoni ku e keni qendrën e votimit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...