Agjencia Zhurnal.mk

Manastirliu: Ja sa persona lanë sot spitalin

Këtë të martë, 5 pacientë të tjerë kanë mundur Covid-19 duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre. Lajmin e mirë e ka dhënë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. 5 pacientët janë nga Tirana, Fieri dhe Kavaja.

Postimi i plotë

Pesë pacientë nga Tirana, Fieri dhe Kavaja kanë lënë sot spitalin infektiv të shëruar nga 🤜#COVID-19🤛
Mjekët thonë se dy prej tyre kanë qenë në gjendje të rënduar, por pas më shumë se 12 ditë trajtimi intensiv me medikamentet që sot përdoren për trajtimin e #COVID-19 edhe në vendet e tjera të Botës, ja kanë dalë ta mundin sëmundjen dhe sot u kthyen në shtëpi

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...