Manastirliu me fëmijët e shtëpisë së “Zyber Hallulit”: Vit shkollor të mbarë dhe të shëndetshëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu e ka nisur ditën me fëmijët e shtëpisë së “Zyber Hallulit” që shkojnë për herë të parë në shkollë.

 

Manastirliu u uron të gjithë fëmijëve dhe mësuesve dhe fëmijëve një vit shkollor të mbarë dhe të shëndetshëm.

“Dita e pare e shkollës- Bashkë me Aleksandrin që shkon në klasë të parë, Nikolasin në parashkollor dhe fëmijët e familjes tonë të madhe të shtëpisë së “Zyber Hallulit”, i urojmë të gjithë fëmijëve dhe mësuesve tanë, një vit shkollor të mbarë e të shëndetshëm”, shkruan ministrja.

Related posts

Lulzim Basha: Edi Rama, armiku i vërtetë i demokratëve

N E

Gafa e Aleancës për mbrojtjen e Teatrit në kërkesën drejtuar Metës e Xhaçkës: Shpallni Soreca-n ‘Non Grada’

D V

“Ja pra, se dita ndezi”, ambasadorja Yuri Kim citon Lasgush Poradecin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More