Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Manastirliu: Më shumë se 1 milion e 90 mijë vaksinime në Shqipëri

Më shumë se 1 milion e 90 mijë vaksinime janë kryer që prej fillimit të këtij procesi në Shqipëri. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se vetëm me anë të vaksinimit mund të frenojmë përhapjen e covid-19.

“Vaksinim Vaksinim Vaksinim/ Më shumë se 1 milion e 90 mijë vaksinime janë kryer që prej fillimit të këtij procesi jetik Vetëm përmes vaksinimit mund të frenojmë përhapjen e #Covid19, duke mbrojtur veten dhe njerëzit e dashur. ***Vaksinimi me njësitë e lëvizshme në Sukth të Durrësit. #VaksinimiShpëtonJetë #ShqipëriaBuzëqesh” shkruan Manastirliu.

Vaksinim 🧪 Vaksinim🧪 VaksinimMë shumë se 13 mijë qytetarë u vaksinuan sot, ndërsa janë 1,095,453 vaksinime të kryera…

Posted by Ogerta Manastirliu on Wednesday, July 21, 2021

Postime të ngjashme

“Para 31 gushtit hapim tunelin e 5″/ Balluku: Brenda vjeshtës lidhet Sauku me Maternitetin e ri!

D V

Rindërtimi në Vaqarr, Rama: Shëmbëlltyrë kuptimplotë e solidaritetit shqiptar

D V

Manastirliu nga Saranda: Vijnë sot 50.000 doza të tjera vaksinash Pfizer, apel për studentët të vaksinohen përpara fillimit të vitit të ri akademik

D V

Richard Grenell për vizitë në Shqipëri, publikon foton me Ramën: Në një Tiranë shumë të nxehtë!

D V

Shpërthimi i bombolës në Velipojë, pas dy vajzave ndërron jetë edhe nëna

D V

Mbetet kritike situata e zjarreve në Vlorë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...