Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mandy Moore publikon fotografi, zbulon shtatzëninë

Mandy Moore është aktorja hollywoodiane e cila është në pritje të foshnjës së parë.

Ajo është e martuar me Taylor Goldsmith.

36-vjeçarja ka publikuar fotografi në Instagram ku ka shfaqur barkun e fryrë, dhe ka treguar se është në javën e 30-të të shtatzënisë.

“30 javë me këtë kikboksier të vogël”, ka shkruar ajo në fotografinë pranë pasqyrës që e ka publikuar në Instagram.

Postime të ngjashme

Ja disa gjëra që nuk i keni ditur për Arian Bajramin

R Zh

Ju prezantojmë fotografen kosovare në Zvicër Kristina Gashi, që sjell foto artistike

T E

“Urime martesa vlla” quhet hiti i dasmave sapo ardhur nga Gentjana Gjergji

T E

Qerpikë të mëndafshtë me volum rus Lash to lash

S.B.

Ronela Hajati së shpejti lanson albumin “Rron”, pas 20 vitesh karrierë

S.B.

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...