Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mani ia del dhe me këngë ndryshe, publikon “Loti”

Duket sikur është një artist tjetër teksa dëgjon këngën më të re të tij. Po flasim për këngëtarin Mani, ku pas rekord klikimesh me hitin internacional “Prishtina” ai na vjen me një stil tjetër, por duket sikur i shkon mjaft natyrisht ka dashur ti përshtatet dhe xhrimeve festive, ku sapo ka sjellë këngën ” Loti”. Teksti dhe muzika është realizuar nga Naim Krasniqi dhe vjen në xhirimet festive të produksionit Polifonia, e ia vlen ta dëgjoni zërin dhe interpretimin e tij duke ia dalë më së miri edhe në këtë zhanër artisti i talentuar Mani.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...