Agjencia Zhurnal.mk

Mani me bashkëpunimin internacional thyen rekord klikimesh

Ka vetëm pak ditë që artisti i ri por mjaft me stil e i talentuar Mani ka sjellë bashkëpunimin internacional, dhe po thyen rekord klikimesh. Bëhet fjalë për këngën “Prishtina” në bashkëpunim me DJ Hamida dhe Sarah Fraisou ku është kthyer në një hit i momentin duke qenë mjaft e dëgjuar dhe e klikuar kudo, e duke bërë që talenti shqiptar Mani të jetë në krye të klasifikimeve dhe muzikës më trend të momentit duke synuar kështu mjaft mirë jo vetëm tregun shqiptar por dhe atë të huaj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...