Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Maniak i dhimbjes” nga Fifi arrin mbi një milion klikime

Fifi vazhdon të sjell projekte unike për të gjithë fansat e saj.

Së fundmi ajo në platformat digjitale ka lansuar projektin “Maniak i dhimbjes”, që kishte gjithsej dy këngë.

Edhe klipi për prodhimtarinë muzikore nuk mungoi, ku ajo shfaqej në krah me një model.

E njëjta në kanalin YouTube ka arritur mbi një milion klikime, tre ditë pas shpërndarjes.

Teksti ishte shkruar nga vet artistja, që në thelb kishte vuajtjen e saj nga dashuria që ka.

Për instrumental është përkujdesur Çelik Lipa, ndërsa interpretimi i vargjeve nga Fifi ishte i mrekullueshëm.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...