Agjencia Zhurnal.mk

Manjani: Diktatura kuptohet kur të troket polici në derë

Tiranë, 21 qershor – Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar në rrjetin e tij social “Facebook”, ndërsa shprehet se njerëzit e kuptojnë diktaturën kur ajo u troket në derë.

Duke komentuar situatën politike në vend, ai shprehet se kjo ndjesi e të “kuptuarit të diktaturës” ka qenë e njëjte në shumë vende të botës.

“Për fat të keq njerëzit e kuptojnë diktaturën kur ju troket polici tek dera. Kështu ka qenë gjithmonë dhe tek çdo popull…”-shkruan ai.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...