Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Manovra me veturë që i kushtoi “shtrenjtë”, deshi të zbret me veturë nga shtylla – “airbagu” iu hap dhe e goditi në fytyrë e kapelën ia hodhi jashtë

Shoferi i një veture duke tentuar të bëjë një manovër duke u “zbritur” nga shtylla – për pak sa nuk i kushtoi shtrenjtë.

Në momentin që vetura e tij Chevy Silverado po “zbriste” nga shtylla – airbagët iu hapën dhe nga presioni i madh kapela i fluturon – e jastëku më ajër iu përplas në fytyrë, transmeton Telegrafi.

Videoja e filmuar shfaqin burrin e paidentifikuar në Amerikën e Veriut, ku në momentin që lëviz prapa, airbagu i hapet dhe kapela i fluturon jashtë dritares.

Këto pamje janë bërë virale në platformën TikTok, ku deri më tani ka marrë mijëra pëlqime dhe miliona shikime.

Postime të ngjashme

Pas një dite me alkool, 26-vjeçarja nga Delaware hipën mbi qafën e mikut – rrëzohet me fytyrë për tokë dhe mbetet pa disa dhëmbë

S.B.

Parashutisti spanjoll hidhet nga 3.700 metra, zbret në tokë me 120 kilometra në orë – arrin ta kap kanaçen me precizitet të paparë

S.B.

Universiteti i Kentuckyt gabimisht u dërgon 500 mijë mesazhe pranimi nxënësve

S.B.

Pas një viti gjen telefonin në liqenin e tharë në Tajvan

S.B.

Gjenden dëshmi “të forta” për ekzistencën e forcës së re natyrore

S.B.

Akulli rreth Antarktikut mund të shembet nëse temperaturat globale rriten për 4 gradë celsius

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...