Agjencia Zhurnal.mk

Mant Utd sakrifikon Alexis dhe Lingard për kartonin e Jadon Sancho

Jadon Sancho është dëshira e madhe e Manchester United.

Me merkaton e verës që po afron, emri i Jadon Sancho vazhdon të jetë ndër më të lakuarit nëpër mediet botërore.

Ylli anglez lidhet me një rikthim të mundshëm në Premierligë, ku tashmë interesimin më të lartë ka treguar skuadra e Manchester United.

Sipas raportimeve të ‘Mirror’, United janë gati të heqin dorë nga Alexis Sanchez dhe Jesse Lingard, për të siguruar të holla për kartonin e Sancho.

Në mesin e emrave të tjerë që mund të largohen nga ‘Old Trafford’ janë edhe Phil Jones, Chris Smalling e Andreas Pereira.

Sancho ka një vlerë më të lartë sesa 100 milionë funte, të cilën United synon ta barazojë me ofertën

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!