Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Maqedoni: Arrestohet një kriminel i kërkuar me fletarrest

Nëpunës policorë nga Sektori për bashkëpunim ndërkombëtar policor – departamenti për gjurmim, sot në orën 14:30 e arrestuan S.O.(49).

Nga MPB thonë se ai kërkohej me fletë arrest, për mbajtje të dënimit me burg sipas nenit 418 paragrafi 2 nga Kodi penal i Republikës së Maqedonisë së Veriut në kohëzgjatje prej katër vite e gjashtë muaj

Nga MPB thonë se personi do të dërgohet në institucionin ndëshkues përmirësues “Burgu Kumanovë”.

Postime të ngjashme

Rrahu një femër, Policia arreston pejanin

D V

Tentativë grabitje në Durrës/ 27-vjeçari futet me forcë në banesën e një gruaje e godet me grusht dhe e kërcënon me thikë, arrestohet nga policia

D V

Shqiptari në Greqi që vrau gruan: Kam prova që më tradhtonte

D V

Aksident i rëndë afër kufirit të Bllacës, rrokulliset kamioni

D V

Ndërron jetë një i burgosur në Idrizovë

D V

Arrestohen dy persona të kërkuar nga policia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...