Sport

Maradona do operohet në kokë

Zhurnal Ads

E gjithë bota është në ankth për Diego Armando Maradona.

Ai u shtrua në një spital gjatë ditës, por më pas u transferua në urgjencë në Buenos Aires, ku do ti nënshtrohet një operacioni në tru  për heqjen e një hematome subdurale që doli gjatë kontrolleve mjekësore. 

«Diego është i kthjellët dhe shumë i qetë. Ky është një operacion rutinë dhe ai pranon të operohet. Do ta kryej vetë operacionin”, tha mjeku i tij personal. 

Postime të ngjashme

Falë paraqitjeve të mira me FC Shkupi, Dembo Darboe ftohet nga Gambia për herë të parë

Z H

Strategjia e Juventusit për të nënshkruar me mesfushorin Manuel Locatelli

XH,I

Reagimi i ashpër i Amir Rrahmanit pas komenteve nga tifozët kosovarë: Mësohuni ta duani vendin tuaj, pastaj komentoni

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...