Agjencia Zhurnal.mk

Marge, imituesja e Vip-ave, vogëlushja që po çmend rrjetin me imitimet e saj!

Marge është vogëlushja qe ka magnetizuar ndjekesit e saj ne instagram me postimet qe mbajne emrin e saj. Dakord, eshte e vertete qe gjithçka duhet të shkojë në përputhje me karakteristikat e moshës së fëmijës. Talenti qe veçon Margen nga te gjithe femijet e tjere sot, jo vetem nga mosha por edhe suksesi i arrire qe ne moshen 1 vjecare si imazhi i fabrikes se prodhimit te qumeshtit ‘Zepa Natyral” ne Tirane, tregon se arritjet dhe fama nuk njeh moshe. Marge Pellumbi sot eshte 3 vjece e gjysme, e shkathet, e dashur dhe shume aspiruese ne rrugen qe ka zgjedhur. Ajo e do shume fotomodelingun dhe realizimin e videove/fotove kur nen interpretimin e saj interesant arrin te realizoje super imitime te personazheve publike.  Kur mbushi 1 vjece e gjysem u be pjese e revistave me te njohura “Living” “Class” “Star people”etj.  Pa kaluar shume kohe, ne moshen 2 vjecare fitoi titullin “Miss Little KUQ E Zi” ne 2018. Pas gjithe ketij rrugetimi te suksesshem, ajo u be pjese si e ftuar  ne shume programeve te ndryshme televizive: Vizion Plus, Ora News etj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...