Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Marihuana në malin e Tetovës, paraburgosen tre shkupjanët!

Në lidhje me rastin e marihuanës që u kap dje në malet e Tetovës, janë paraburgosur tre persona nga Shkupi.

Siç njoftojnë nga SPB Tetovë, është caktuar masa e paraburgimit për 24, 26 dhe 30-vjeçarin, të cilët gjatë ditës së djeshme u kapën në malin e Tetovës, në një vend ku ishin mbjellë rreth 100 rrënjë marihuanë.

Ata për 30 ditë do të qëndrojnë në Burgun e Shuto Orizares në Shkup.

Postime të ngjashme

Gjendet një person i vdekur në Koçan

D V

Shkoi të lahej me familjen, humb jetën në lumin Buna 13 vjeçarja nga Shkodra

D V

Lezhë/ Shiste kanabis, në pranga 25-vjeçari

D V

Arrestohet ish-juristi i Hipotekës në Lushnje, falsifikoi dokumente dhe regjistronte prona në emër të disa personave (EMRI)

D V

Në Shkup janë shqiptuar 184 sanksione, 39 për ngasje të shpejtë

Z H

Pas mosmarrveshjes me gruan kishte rrëmbyer dy fëmijët e tij, pas 10 vitesh arrestohet në Prizren shqiptari më i kërkuar në Austri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...