Agjencia Zhurnal.mk

Marina bëhet zeshkane, kështu reagon Geti

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, ditën e djeshme i ka befasuar të gjithë.

Kjo pasi ajo bëri ndryshimin drastik në pamje dhe u shndërrua në një zeshkane seksi.

Nuk dihet nëse i ka ngjyrosur flokët apo ka vendosur paruke mirëpo nuk kishte se si të mungonte komenti publik i burrit të saj Getit.

Në mënyrë komike ai i ka shkruar një koment në Instagram.

“Sa i ngjan gruas time”, ka shkruar ai pranë postimit të fotografisë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...