Agjencia Zhurnal.mk

Marina dhe Geti festojnë trevjetorin e martesës, ndajnë me fansat një çast intim me njëri-tjetrin

Tri vite më parë, çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë.

Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në shtator të vitit 2017, në një dasmë gjigante me shumë të ftuar VIP.

Çifti kanë vendosur që përvjetorin e tretë të martesës ta shijojnë në krahët e njëri-tjetrit në shtëpinë e tyre.

Fotografi nga martesa e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcën (Foto: Arkiv)

Ata kanë publikuar një video të shkurtër në rrjetin social Instagram, ku shihen duke shijuar së bashku një çast intim.

Teksa e shtrëngon në krahët e tij, Geti i jep një puthje të ngrohtë bashkëshortes së tij.

View this post on Instagram

Happy anniversary to us ❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

“Gëzuar përvjetorin për ne”, ka shkruar Marina Vjollca në mbishkrimin e postimit, ndërsa ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit.

Marina përndryshe vazhdon të jetë aktive në prezantim dhe po bëhet gati për sezonin e ri të “Klanifornia”, ndërsa Geti është aktiv me projekte muzikore, të cilat priten gjithmonë mirë nga fansat e tij.

View this post on Instagram

Me qikiten tem @marina_vjollca

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...