Marina josh me pozat me fustan transparent nga plazhi

Çifti i njohur i skenës shqiptare, Marina Vjollca dhe Getoar Selimin, janë duke i shijuar pushimet së bashku.

 

Ditë më parë, moderatorja e bukur dhe reperi i famshëm konfirmuan se do të bëheshin prindër.

Menjëherë pas, biondja e popullarizuar shpërndau disa fotografi nga seti i ri, ku kishte pozuar me me barkun e rrumbullakosur.

(Foto: Instagram/marina_vjollca)

Ndërkohë, nuk kanë munguar edhe pozat e Marinës nga pushimet të publikuara në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 1.4 milion ndjekës.

(Foto: Instagram/marina_vjollca)

Bashkëshortja e Getit shfaqet e veshur me një fustan transparent teksa ec në bregdet.

(Foto: Instagram/marina_vjollca)

(Foto: Instagram/marina_vjollca)

Related posts

Kanye West shihet kokulur në Berlin një ditë pasi thashethemeve se tradhtoi ish-gruan e tij Kim Kardashian

D V

Arta Elezaj ekspozon linjat në bikini nga pushimet

D V

Edhe mami Kate harron; Gabimi që bëri dukesha gjatë blerjeve shkollore me George dhe Charlotte

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com