Marina në muajin e katërt të shtatzënisë dhe gjinia është…

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen tre. Shfaqja e bjondes së ekranit gjithnjë e më rrallë në rrjetet sociale, i ka bërë fansat të mendojnë se ka ndryshime në jetën e saj. Një tjetë postim ku ajo falenderon Zotin duke mos zbuluar arsyen e lumturisë së saj, i bëri të gjithë të mendojnë se diçka e bukur si ardhja e një bebeje po ndodh në jetën e çiftit.

 

Nga ana tjetër, gazetari Eraldo Rexho në një intervistë për ‘Pushime on top’ zbuloi se në kopertinën e shtatorit do të jetë një bionde e cila do të bëhet mami. Ai shtoi gjithashtu se bashkëshorti i saj është i famshëm dhe të gjitha aludimet të çonin tek Marina.

Kurse ditën e sotme, burime për Prive.al kanë zbuluar se Marina është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe çifti po pret një vajzë.

Related posts

Kush është i dashuri i ri i Bella Hadid?

D V

Luana Bajrami – aktorja shqiptare me rol në filmin që fitoi çmimin kryesor në Festivalin e Filmit në Venecia

D V

Heidi Lushtaku ndan videon ku tregon aftësitë në Kickboxing

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com