Agjencia Zhurnal.mk

Marina pozon me plot stil e mbështetur në veturën super luksoze në Dubai

Marina Vjollca ndodhet në Dubai.

Moderatorja shqiptare, Marina Vjollca po kalon disa ditë pushimi në Dubai, shkruan lajmi.net. Ajo po shoqërohet nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi, motra Luana Vjollca dhe nga atje po ndajnë fotografi të ndryshme.

Së fundmi Marina ka pozuar pranë një vetura super luksoze e cila duhet se është ‘Lamborghini’.

View this post on Instagram

Walk it, like I talk it…

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...