Agjencia Zhurnal.mk

Marina shfaqet tejet tërheqëse nga Dubai, Geti do të ‘shkrihet’

Marina Vjollca është moderatorja e mirënjohur shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell ORAinfo.Këtë kohë ajo dhe Geti po kalojnë pushimet në Dubai.

Marina ka publikuar një foto ku shihet më në formë se kurrë.

E me këtë pamje ajo do ta lë pa fjalë Getin.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...