Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Marina tërheq vëmendjen me fotoportretet e reja

Marina Vjollca është një prej prezantueseve më të pëlqyera të ekraneve shqiptare, sidomos për dukjen e saj.

Ajo numëron mbi 1.4 milion ndjekës në Instagram, të cilët e përcjellin me kërshëri secilin postim të sajin.

Moderatorja e njohur kësaj radhe ka ardhur me disa foto portrete që kanë tërhequr interesimin e fansave të shumtë saj.

Fotografitë e publikuara kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime vetëm disa orë pas publikimit në rrjetet sociale.

Imazhet e postuara vënë në pah stilin e flokëve të biondes dhe janë selfie të thjeshta, por mjaft të pëlqyera.

Postime të ngjashme

Renee bën bashkë Norën e Robertin

Dafina Vidishiqi

Adrola thotë se shoqëria jonë nuk di ta menaxhojë lirinë e demokracinë: Çohu Enver, na bëj derman

Dafina Vidishiqi

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Dafina Vidishiqi

Roza Lati tregon ankthin e përjetuar: Sytë nga deti mos na gllabëronte

Dafina Vidishiqi

Erika Jayne ndahet nga Tom Girardi pas 20 vitesh martesë

Dafina Vidishiqi

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...