Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Marina Vjollca çmend italianët, tërheq vëmendjen e tyre me…

Disa kohë më parë moderatorja e njohur Marina Vjollca ka qenë në Itali për të takuar stilisten e njohur Elisabetta Franchi, ku u bë zyrtarisht edhe ambasadore e firmës së saj.

Së fundmi stilistja ka publikuar në Instagram një foto të Marinës e veshur me krijimet e saj nga ku mori pëlqime dhe komplimenta të shumta nga italianët. Ata e kanë pëlqyer shumë Marinën dhe nuk kanë ngurruar të thonë fjalët më të bukura për të.

Disa nga komplimentat e italianëve në foto janë: “Shumë elegante”, “Shumë e bukur”, “E mrekullueshme”, “Wow! Komplimente për vajzën”, “Kur stili takohet me bukurinë dhe feminilitetin, ky është rezultati” etj.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...