Marina Vjollca e bën veprimin e ndaluar nga gjinekologët teksa shijon muajt e fundit të shtatzënisë

Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy po bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Marina së fundi solli edhe disa imazhe nga fotosesioni ku shfaqet mjaft elegante teksa pozont me fustanin ngjyrë vjollce.

Ajo pozoi e buzëqeshur për kamerën duke treguar se është mjaft e lumtur dhe e shëndetshme në këtë periudhë të shtatzënisë. Por ajo që u mori vëmendjen fansave ishte diçka tjetër.

Marina u shfaq me flokët e lyera brune, veprim ky i cili shpesh është i ndaluar nga gjinekologët kjo sepse përbërësit e bojës mund të dëmtojnë foshnjën.

Related posts

Arilena Ara shfaqet unike, paralajmëron albumin e ri

D V

Pasi panë këtë foto, ndjekësit e Rezarta Shkurtës mendojnë se ajo mund të …

D V

Arilena dhe Noizy po vijnë me duet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More