Agjencia Zhurnal.mk

Marina Vjollca feston ditëlindjen, kështu e uron Geti

Marina Vjollca sot feston ditëlindjen e saj të 29.

Njëra nga moderatoret më simpatike në vendin tonë Marina Vjollca sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net. E si mund të mungonte në këtë ditë të veçantë një urim special nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi.

Përmes rrjetit social Instagram hip hop artisti ka zgjedhur këto fjalë për ta uruar të dashurën e saj ‘ Ditëlindja jote është rilindje për mua..Gëzuar e shtrenja ime.’

Nuk vonoi shumë dhe moderatorja ia kthen me ‘ Ti je i shtrenjti im, te dua.’


Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...