Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Marina Vjollca mahnit me dukjen në fustanin vezullues

Ajo vazhdon të cilësohet si njëra nga moderatoret më të mira e më të suksesshme në trojet shqiptare.

Fjala është për Marina Vjollcën, e cila njëherësh është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Meqë jemi në fund të 2020, biondja duket se e ka përmbyllur vitin me një sërë imazhesh atraktive.

30 vjeçarja vjen në formë të mrekullueshme në një fustan vezullues krem, i cili është i prerë anash.

Bukuroshja shqiptare ka vënë në fokus linjat trupore, megjithëse me pamjen e ka kompletuar me një grim të tillë sikurse veshja.

Komplimentet krahas fotografisë nuk munguan as nga miqtë dhe ndjekësit që mban në Instagram.

Përkundër situatës me COVID-19, Marinës nuk i munguan sukseset në 2020 pasi bashkëpunoi edhe me brende të njohura botërore.

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...