Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Marina Vjollca mahnit me dukjen në imazhet e reja nga pushimet në Itali

Prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila numëron 1.3 milion ndjekës në Instagram, së fundmi ka bërë të ditur se ka nisur pushimet së bashku me bashkëshortin e saj, reperin Getoar Selimi.

Ajo ka zbuluar se dyshja si destinacion këtë herë zgjodhën qytetin e Milanos në Itali.

https://www.instagram.com/p/CGXpzg4jBpk/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkohë që biondja ka vendosur të ndajë disa imazhe, ku shfaqet atraktive me dukjen ekstravagante.

30 vjeçarja shfaqet në formë të mahnitshme e veshur në të zeza dhe një palë çizme ngjyrë kafe.

Pamjen po ashtu e ka kompletuar me një palë syze të veçanta dhe flokët e kthyera me një anë.

Komplimentet krahas imazheve nuk munguan as nga miqtë dhe fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

https://www.instagram.com/p/CGK-dA8DeO7/?utm_source=ig_web_copy_link

Sa i përket karrierës profesionale, Marina ka vazhduar me sezonin e ri të shout të saj të titulluar “Klanifornia”.

https://www.instagram.com/p/CGAmo5qDW1G/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...