Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Marina Vjollca mahnit me dukjen në setin e ri fotografik

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, duke marrë vëmendjen e fansave me paraqitjet e saj.

Së fundmi, Marina ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft tërheqëse.

https://www.instagram.com/p/CGAlowUDq2i/?utm_source=ig_web_copy_link

Prezantuesja e njohur ka pozuar me një palë pantallona të shkurtra dhe një këmishë të bardhë të hapur.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, me shumicën prej tyre që e kanë komplimentuar për linjat trupore.

https://www.instagram.com/p/CGAmo5qDW1G/?utm_source=ig_web_copy_link

Marina përndryshe vazhdon të jetë e angazhuar si moderatorë e emisionit argëtuar “Klanifornia” në TV Klan.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...