Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Marina Vjollca ndan fotografi me Getoar Selimin, të realizuar katër vite më parë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë çifti më i dashur në estradën shqiptare.

Që të dy jan shumë aktiv në rrjete sociale, duke ndarë kështu me fansat momentet më të lumtura të jetës së tyre.

Po ashtu, sa i përket karrierës profesionale, palët janë të angazhuar me punët e tyre, përfshirë edhe paraqitjet televizive.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, Marina zgjodhi të ndajë një imazh të realizuar katër vite më parë.

Çifti shiheshin të lumtur krah njëri-tjetrit, teksa pozonin me poza të ndryshme para kamerës.

Të njëjtat imazhe të shpërndara, janë realizuar gjatë pushimeve të tyre në Florida.

Postime të ngjashme

Skivi, Doksi dhe Lil Bin lansojnë këngën e re “Kriminele”

S.B.

“Ndihem dështake”, Kim Kardashian shpërthen me të qara në KUWTK – pas divorcit me Kanye West

S.B.

Afërdita Dreshaj befasohet me lule nga bashkëshorti në Ditën Ndërkombëtare të Gruas

S.B.

Ermira Shkodra shpërndan imazhe të Gold AG dhe Guerilit, shijojnë kohën së bashku

S.B.

Simon Cowell shihet i dërmuar pas kthimit nga Londra në Los Angeles

S.B.

Loredana pozon krah një mashkulli misterioz: Kush fshihet këtu?

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...