Marina Vjollca shfaqet elegante me fustanin e shkurtër

Marina Vjollca ka joshur ndjekësit me imazhet e fundit.

 

Marina Vjollca ka postuar imazhin ku shihet elegante dhe joshëse në rrjete sociale.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mban fansat e informuar për çdo risi sa i përket karrierës dhe jo vetëm, sepse ajo publikon mjaft Instastory edhe nga jeta e përditshme.

Sot bukuroshja hyri në Instagram për të ndarë imazhe mjaft të bukura me fansat e saj ku shihej e rregulluar deri në çdo detaj, ndërsa fustani i shkurtër ngjyrë vjollca i shkonte aq shumë asaj.

E veshur me shumë stil ajo ka vënë në pah format trupore dhe duket shumë seksi.

Related posts

Flaka Krelani vë në pah linjat trupore në fustanin e tejdukshëm me rrjetë

D V

Paris Hilton pret fëmijën e parë në moshën 40-vjeçare

D V

Elvana Gjata pozon joshëse me fustanin e shkurt dhe dekolte të hapur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com