Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Marina Vjollca shndërrohet në sulltaneshën Hyrrem, merr vëmendje me transformimin e ri

Ajo vazhdon të marrë vëmendje të madhe me secilin postim që bën në rrjete sociale.

Fjala është për moderatoren nga Shqipëria njëherësh bashkëshorten e reperit Getoar Selimi, Marina Vjollcën.

Kjo e fundit kësaj radhe ka bërë një ndryshim tjetër në dukje, ndërsa është shndërruar në sulltaneshën Hyrrem.

“Kush e ka parë sulltaneshën Hyrem”, ka shkruar ajo krahas fotografive që ka ndarë në rrjete sociale.

Fjala këtu është për serialin “Muhtesem Yuzyil” apo siç tanimë njihet në shqip nga të gjithë “Sulejmani i Madhërishëm”.

Seriali u bazua në jetën e Suleyman (si Sulejmani i Madhërishëm), sulltani më i gjatë mbretërimit të Perandorisë Osmane dhe Hurrem (aka Roxelana), vajza skllave që u bë mbretëresha e tij.

Marina siç shihet ka arritur të transformohet në mënyrën më të mirë të mundshme dhe kjo po pëlqehet edhe nga fansat e ndjekësit e saj.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...