Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Marina Vjollca shndërrohet nga një bionde në brune të theksuar, merr vëmendjen me ndryshimin e ri

Bukuorshja e njohur, Marina Vjollca, i ka befasuar të gjithë së fundmi me paraqitjen e saj të fundit.

Në paralajmërimin për emisionin e saj të ri, “Klanifornia”, ajo u shfaq me një fustan të zi dhe të gjatë, teksa e gjithë vëmendje ishte te flokët e saj.

Ndryshe nga paraqitjet e zakonshme kur shfaqej si një bionde me flokë të gjata, kësaj radhe Marina ka ndryshuar drastikisht duke u shfaqur në një brune të theksuar.

Marina ka ndarë me ndjekësit edhe një video në Instagram, ku vihej në dukje ndryshimi i saj i ri.

Pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit kanë qenë të shumtë, me shumicën prej tyre që kanë ngelur të befasuar nga ky ndryshim drastik i prezantueses.

Marina i takon prej më shumë se një dekade botës së prezantimit, teksa rrallë herë ka eksperimentuar me ngjyrat e flokëve, duke u shquar gjithmonë si një bionde atraktive.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...