Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Marina Vjollca shpenzon mbi tre mijë euro për një paraqitje

Ajo është ndër prezantueset shqiptare që pëlqehet në masë të madhe për paraqitjet televizive.

Bëhet fjalë për Marina Vjollcën, e cila përmes postimeve në rrjete sociale mban afër mbështetësit e saj.

Në disa fotografi të publikuara në Instagram, Marina ditën e djeshme (e diel) ka marrë vëmendjen e fansave.

Por, për t’u dukur kaq bukur, sigurisht, bukuroshja bionde ka shpenzuar një shumë të majme në marka të njohura.

Shqipe.Closet në një përshkrim ka grumbulluar shpenzimet e saj, që të gjitha së bashku arrijnë shumën prej 3.094 euro.

Çmimin më të lartë kësaj radhe e mban paruka me 1.370 euro, kurse më e ulta I përket bluzës dhe mini-fundit.

Ndërkohë, theksojmë se Vjollca është shumë e ngarkuar me emisionin e saj “Klanifornia”. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...