Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Marrin fund dyshimet, Rihanna kaloi Krishtlindjet me reperin

Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar që janë çift, Rihanna dhe reperi A$AP Rocky, i kaluan Krishtlindjet, në shtëpinë e këngëtares në Barbados.

Sipas revistës “People”, dyshja qëndruan sëbashku me familjen e Rihannës, fakt që nënkupton se gjërat mes tyre janë serioze dhe po ecin mirë

Rihanna dhe A$AP Rocky, janë miq prej disa vitesh por nga fillimi i viti 2020 përfliten që janë në një lidhje romantike, dhe po i marrin gjërat shtruar.

Lajmet se mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri, nisën menjëherë pas ndarjes së këngëtares me ish të dashurin e saj miliarder, Hassan Jameel.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...