Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Marrin më qira Ferrarin, por e përplasin në autostradë

Zhurnal Ads

Dy të rinj që kishin marrë me qira një Ferrari, u përplasën me një automjet në autostradën Lake Shore Drive.

Sipas mediave të huaja, automjeti u përplas rreth orës 12:45 të së shtunës dhe drejtohej nga një 22-vjeçar.

Shoferi që ndodhej në makinë së bashku me një 20-vjeçar humbi kontrollin në një kthesë dhe më pas automjeti u përmbys dhe mori flakë.

Fatmirësisht, të rinjtë nuk kanë pësuar dëmtime serioze dhe ndodhen në spitalin Memorial.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Zbulohet “misteri” i trenit që kalon përmes autostradës me shtatë korsi

admin

Mësuesja shtatzënë infektohet dhe ndërron jetë nga COVID-19, pasi kolegët i organizuan baby shower

admin

Amerikani 6-muajsh skion mbi ujë si profesionist i vërtetë

admin

Simone Williams futet në librin e rekordeve Guiness, për frizurën “më të madhe” afro

S.B.

Një sinjal radiofonik shumë i çuditshëm po vjen nga ylli më i afërt

S.B.

2 muaj errësirë në këtë qytet, fillon nata polare

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...