Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Martohen dy gjyqtarët e famshëm, Howard Webb dhe Bibiana Steinhaus

Gjyqtarja nga Bundesliga dhe ish-gjyqtari nga Premierliga, Bibiana Steinhaus dhe Howard Webb janë martuar.

Dyshja e gjyqtarëve janë martuar në fund të muajit mars në Hanover të Gjermanisë.

“Po është e vërtetë. Ne u martuam gjatë pushimit të fundit ndërkombëtar dhe jemi shumë të lumtur. Fatkeqësisht për shkak të pandemisë Covid-19, Howard dhe unë ishim në gjendje të bënim një hap të rëndësishëm vetëm si çift, as dëshmitarët nuk u lejuan. Sigurisht që s’kishte as muaj të mjaltit”, ka thënë Steinhaus për Bild.de

Pavarësisht martesës, të dy vazhdojnë të kenë një lidhje në distancë. Webb jeton në New York, kurse Steinhaus në Hanover.

Postime të ngjashme

Salah bën thirrje të ndalen vrasjet e të pafajshmëve në Palestinë: Mjaft është mjaft

Z H

Mbaron sezoni për Ibrahimovicin, vëmendja te Kampionati Evropian

Z H

Manchester City fiton kampionatin, Guardiola: Sezoni më i vështirë

Z H

Laport merr nënshtetësinë, do të luajë për Spanjën

Z H

Busquets beson se lufta e Barcelonës për titullin në La Liga ka mbaruar

Z H

Reali humb Mendin deri në fund të sezonit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...