Agjencia Zhurnal.mk

Martohet ‘Faruk’, mori gruan 20 vite më të re se ai

Ozcan Deniz është një prej aktorëve më të pëlqyer të kinematografisë turke.

Suksesi i tij vazhdoi edhe jashtë kufijve turk dhe në atë shqiptar po bëhet gjithnjë e më i njohur me rolin e ‘Farukut’ në serialin ‘Nusja nga Stambolli’, përcjell ORAinfo. Ai është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private.

‘Faruk’ tani është i martuar dhe ka marrë gruan 20 vite më të re se ai.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...